JML-assets

Usługi wynajmu kompletnie wyposażonego biura

Do Państwa dyspozycji pozostaje kompletnie wyposażone biuro, wraz z salą konferencyjną na 10 osób, zapleczem socjalnym oraz indywidualne stanowiska pracy. We wszystkich pomieszczeniach dostępna jest szybka, zabezpieczona sieć internetowa, umożliwiająca przeprowadzanie wideokonferencji za pośrednictwem Internetu.

Biuro zlokalizowane jest w reprezentacyjnej części miasta, 5 min jazdy samochodem od ścisłego centrum Katowic (okolice Spodka), z dogodnym dojazdem z lotniska, dworca PKP i PKS, autostrady A4 i DTŚ oraz dogodnym dojazdem transportem publicznym (przystanki tramwajowe i autobusowe). Przy biurze znajduje się obszerny bezpłatny parking oraz parking strzeżony. Przy wejściu do biurowca znajduje się recepcja z ochroną. Biuro jest do dyspozycji 24godz/dobę, 7 dni w tygodniu.

Oferujemy usługi office-sharingu, zapewniając stanowiska pracy wyposażone w telefon stacjonarny oraz komputer. Oferujemy także możliwość wynajęcia sali konferencyjnej na godziny oraz zapewnienie cateringu.

Umożliwiamy także rejestrację spółek pod wskazanym adresem. Jest to istotne dla naszych klientów, którzy cenią sobie możliwość posługiwania się prestiżowym adresem pocztowym.

W celu uzyskania szczegółów odnośnie naszej oferty w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu z nami.