JML-assets

Usługi sekretarskie

Profesjonalna sekretarka to wizytówka firmy. Kompetentny personel, znający języki obce, z wieloletnim doświadczeniem na stanowisku obsługi sekretariatu w dużych firmach, zapewni Państwu profesjonalny kontakt z dzwoniącym klientem oraz uwolni od wielu telefonów, które nie są związane z Państwa działalnością (np. telemarketerzy).  W ramach usług sekretarskich oferujemy także obsługę poczty przychodzącej i wychodzącej, przyjmowanie i wysyłanie faksów, przyjmowanie i wysyłanie drobnych przesyłek pocztowych.

Na życzenie naszych klientów przychodząca korespondencja jest skanowana i przesyłana do folderów w chmurze, tak aby byli oni na bieżąco informowani o ważnych sprawach. Podobnie działamy w przypadku obsługi telefonicznej – wszystkie istotne otrzymane kontakty są natychmiast Państwu przekazywane drogą mailową.

Niektórzy nasi klienci upoważniają także sekretariat do podstawowych kontaktów z urzędami: ZUSem, Urzędem Skarbowym, etc w zakresie np. uzyskiwania zaświadczeń o niezaleganiu z opłatami.

W celu uzyskania szczegółów odnośnie naszej oferty w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu z nami.