JML-assets

Usługi rachunkowe i prawne (realizowane we współpracy z zewnętrznymi podmiotami tj. biurem rachunkowym i kancelarią prawną).

Dobra księgowa, rozumiejąca istotę biznesu i specyfikę danej firmy, to gwarancja spokojnej głowy dla właściciela firmy oraz Zarządu. Nasze księgowe dbają nie tylko o proste zaksięgowanie faktur czy dokumentów, ale także o to, by finanse firmy prowadzone były w sposób optymalny, przy zachowaniu wszystkich obowiązujących przepisów prawa. Biuro rachunkowe prowadzone przez certyfikowane księgowe, posiada duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla różnych branż, także w operacjach z krajami UE i krajami trzecimi.

Kancelaria prawna dba o bezpieczeństwo prowadzenia biznesu od strony prawnej – począwszy od sugestii w zakresie umowy spółki, statutu firmy, poprzez opinie prawne na temat przeróżnych aspektów związanych z prowadzoną działalnością, przygotowywanie lub weryfikowanie umów, a skończywszy na reprezentowaniu i obronie interesów w przypadku wszelkich konfliktów. Usługi prawne świadczone są przez mecenasów i radców prawnych z doświadczeniem w prawie gospodarczym, podatkowym, finansowym, budowlanym, środowiskowym oraz wielu innych.

W celu uzyskania szczegółów odnośnie naszej oferty w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu z nami.